درباره ما

شروع

از آذر سال 1398 در اینستاگرام کنار شما هستیم، از اواخر سال 1400 تصمیم گرفتیم که وب سایت خودمون را افتتاح کنیم، هدف اول ارائه بهتر محصولات و خرید امن از طریق درگاه بانکی و امکان ثبت سفارش در 24 ساعت شبانه روز برای همه مشترتان بود. یکی از مهمترین اهداف فروشگاه کوئین اکسسوری جلب رضایت تمام اقشار جامعه از خرید آنلاین اکسسوری و بدلیجات زنانه است.

تامین و واردات

در مجموعه آنلاین فروشگاه کوئین اکسسوری همه محصولات از بهترین تامین کنندگان کشور چین و ترکیه تهیه و وارد کشور می‌شود. در مرحله اول بعد از تعین قیمت و ورود به انبار تمامی محصولات از نظر سلامت فیزیکی برسی و کنترل می‌شود.

دقت و کنترل، ارسال ایمن

تمام سفارشات شما مشتریان گرامی قبل از ارسال توسط همکاران ما برسی و سلامت فیزیکی آن تایید و بسته‌بندی خواهد شد. محصولات بدلیجات مانند گوشواره، گردنبند، انگشتر و ... در جعبه‌های هاردباکس کره‌ای بسیار شیک ارسال و بدست شما می‌رسد. دلیل استفاده از این جعبه مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه و آسیب هست، همچنین این جعبه مناسب افرادی هست که قصد هدیه دادن دارند.

فروش اقساطی

در راستای افزایش قدرت خرید و تجربه خریدی آسان و استفاده از تخفیفات پلتفرم اسنپ‌پی همکاری ما با اسنپ‌پی از سال 1401 آغاز شد. همچنین از خرداد 1403 همکاری فروشگاه کوئین اکسسوری پلتفرم تارا آغاز شده است.

ماموریت ما تا امروز

ارسال بموقع و سریع محصولات، تخفیفات کم نظیر، به روز بودن محصولات از نظر مد، کیفیت و متریال، پشتیبانی قوی و راهنمایی دقیق، تنوع بالا، رقابت در قیمت و فروش، فروش اقساطی از طریق درگاه اسنپ‌پی و تارا

ممنونیم از همراهیتون ❤️

پیام در تلگرام